![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_20240205_104705_299.jpg?itok=8ZEhKKRU)
З нагоди відзначення дев’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» керівництво Мукачівської РВА Едгар Токар та Святослав Туз привітали працівників Мукачівського районного відділу №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Закарпатській області з професійним святом.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації нагородив відзнаками Мукачівської районної військової адміністрації провідних інспекторів служби:
Бенцу Тетяну Василівну;
Грешко Яну Андріївні;
Чорій Ларису Михайлівну
"Щиро вітаю кожного працівника пробації в Україні з Днем прийняття Закону України "Про пробацію".
Змінюючи на краще життя однієї людини, ви змінюєте майбутнє нашої держави!Дякую за виконання такої суспільно важливої місії!"- зазначив Едгар Токар.
Остання зміна сторінки: 05-02-2024 12:40