В.о. голови Мукачівської РДА пройшла вакцинацію від COVID-19

На Закарпатті, як і по всій Україні, наразі триває «перша хвиля» вакцинації проти COVID-19, під час якої, згідно Дорожньої карти провадження вакцинації, першочергово щеплюють медиків, які мають критичний ризик зараження.

Разом із цим, 1 березня 2021 року Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов підписав наказ про внесення змін до Дорожньої карти з впровадження вакцинації проти COVID-19, які дозволяють використовувати залишки вакцин для щеплення державних службовців, представників місцевого самоврядування, працівників бюджетних сфер та громадських діячів з метою популяризації імунізації проти коронавірусної хвороби.

Так, сьогодні, 25 березня 2021 року, щеплення проти COVID-19 отримала в. о. голови Мукачівської райдержадміністрації Ольга Бриль.

Ольга Анатоліївна стала однією з перших представників державної служби Мукачівщини, яка пройшла вакцинацію, і своїм прикладом показала, що щеплення від COVID-19 є найдієвішим засобом убезпечити себе.

«Першочергове завдання, яке стоїть перед нами зараз – вакцинування медичних працівників, які надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, проте, не варто нехтувати можливістю вакцинувати і спеціалістів інших галузей. Це і працівники поліції, служби надзвичайних ситуацій, закладів освіти та культури, представників духовенства… Це люди, які роблять важливі справи для розвитку громади Мукачівщини, люди, які своїм прикладом можуть вести за собою. Тому, хочу попросити вас не боятися вакцинації, а дивитися на неї, як на спосіб уберегти себе та своїх рідних» - наголовила Ольга Бриль, в. о. голови Мукачівської райдержадміністрації.

Слід зауважити, що вакцинація проти COVID-19 в Україні відбувається добровільно та безоплатно.

 

 

Остання зміна сторінки: 09-04-2021 17:29