Волонтери Мукачівщини відремонтували лазне-пральний комплекс, який рік тому передали 63-й бригаді

Не лише виготовили й передали, а й постійно обслуговують 

Чудова ініціатива — тримати звʼязок з військовими, яким передавали транспорт, який потребує обслуговування. Хлопці завжди знають до кого звернутися в разі чого і не треба шукати ремонтників чи гроші на ремонт.

Лазне-пральний комплекс гідно і без нарікань прослужив рівно рік 51 батальйону 63 бригади. Хлопці дуже задоволені можливістю мати постійно гарячу воду та задовольняти свої гігієнічні потреби. Про якість доріг на фронті говорити не варто, тож технічний бік машини за рік зіпсувався.

Волонтери радо прийняли авто на ремонт. Намагалися зробити все оперативно, аби швидко відправити транспорт бійцям. Повністю на ходу  лазне-пральний комплекс вирушає до власників. 

Дякуємо таким відповідальним волонтерам!

"Лазне-пральний комплекс виготовили рік тому за підтримки підприємців району та мого колеги —  ексочільника Мукачівщини Едгара Токаря в Полянській ТГ волонтерами БФ «Наша паляниця». Зараз ремонт проведено місцевою компанією ТОВ «Автокомплект», заправили автівку, аби вона дісталася фронту — ТОВ «Петра Вест»." - зазначив начальник Мукачівської РВА Сергій Гайдай

Остання зміна сторінки: 02-04-2024 15:57