![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-02-23_12-13-28.jpg?itok=3YCwR26q)
За свідому громадянську позицію та вагому допомогу у підтримці військових формувань Збройних Сил України за дорученням Едгара Токара в.о. начальника Мукачівської районної військової адміністрації Святослав Туз вручив відзнаку IT-компанії "TranSoftGroup".
"Ми високо цінуємо Ваш внесок. Дякуємо вам і всім волонтерам. Ви – найпотужніша частина громадянського суспільства України. Спільними зусиллями здолаємо всі перешкоди на шляху до сильної України" - зазначив Святослав Туз.
Остання зміна сторінки: 23-02-2024 12:28