Вирішення поточних питань Мукачівщини

Чергову нараду з керівниками підзвітних управлінь та відділів провів, сьогодні, 13 травня 2019 року перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич. Про роботу центру надання адміністративних послуг за 4 місяці 2019 року доповідала начальник центру Оксана Кабацій.

Мукачівщина готується до святкування Дня добросусідства на українсько-словацькому кордоні, який відбудеться, 18 травня 2019 року, на території с. Убля Пряшівського самоврядного краю Словацької Республіки. Одним з пріоритетних напрямків розвитку Мукачівського району є транскордонне співробітництво, зазначив начальник  відділу з питань європейської інтеграції, зовнішньоекономічних зв’язків та туризму Василь Шкріба.

Олександр Немйо начальник управління соціального захисту населення Мукачівської РДА довів до відому присутніх інформацію про підготовку та перевірку закладів, які цього річ проводитимуть оздоровлення дітей та учнівської молоді. Андрій Данканич наголосив на необхідності активізувати роботу усіх відділів та служб району, відповідальних за газо-електро-водопостачання з метою недопущення порушень режиму роботи в оздоровчих закладах під час перебування в них дітей.

Степан Головчанський завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації звернув увагу на важливості приведення у готовність захисних споруд району для використання за призначенням.

Остання зміна сторінки: 14-05-2019 16:38