![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2024-04-17_11-42-40.jpg?itok=ja6Xubtw)
Сьогодні країну захищають понад 45 тисяч жінок — військовослужбовиць, 4 тисячі з них — у боях нарівні з чоловіками. Ще 13 тисяч українок мають статус учасниць бойових дій.
Жінки рятують життя, мінують та розміновують, керують підрозділами, нищать ворога і повертаються додому ветеранками. Їхній досвід вартий поваги й вони так само потребують нашої підтримки у відновленні.
Зібрали коротку пам’ятку про взаємодію з ветеранками та контакти фондів і організацій, які можуть допомогти психологічно, фізично чи юридично.
Остання зміна сторінки: 17-04-2024 11:45