![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-08-15_10-05-34_211.jpg?itok=oM_WgkeR)
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку мешканець села Нижній Коропець Мукачівського району Йосип Йосипович Легеза нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст.
На жаль, зараз стрілець — санітар 67 окремої механізованої бригади, героїчно захищаючи всіх нас від підступного і безжального ворога, виконуючи бойове завдання, рахується, як такий, що зник безвісти з березня 2023 року в Донецькій області. Тож нагороду з рук очільника Мукачівської районної військової адміністрації Едгара Токара отримала його дружина — Марина Іванівна Легеза.
Пишаємось нашими захисниками та захисницями.
Остання зміна сторінки: 16-08-2023 08:32