З професійним святом привітали рятівників Мукачівського району

Поряд з воїнами ЗСУ тримають свій фронт і рятувальники ДСНС. Від початку війни вони невпинно й героїчно намагаються вберегти життя українців, іноді ціною власного життя.Вони першими прибувають на місця влучання російських ракет та їхніх уламків. В епіцентр руйнувань часто йдуть під загрозою нових обстрілів, адже від кожної секунди залежать життя людей. В умовах війни працівники працюють цілодобово: ліквідовують займання, розбирають завали, проводячи пошукові роботи, укріплюють конструкції, щоб запобігти подальшим руйнуванням,знешкоджують артилерійські боєприпаси, що не розірвалися,та евакуйовують мирне населення.

Тож напередодні свята, яке рятувальники відзначають 17 вересня,  начальник Мукачівської РВА Едгар Токар разом з першим заступником Святослав Туз  привітали усіх працівників, які несуть службу сьогодні,  та які не один рік свого життя віддали пожежній справі.

Очільник адміністрації побажав працівникам ДСНС міцного здоров’я, сімейного затишку, Божої опіки під час небезпечної служби та миру на українській землі.

За високий професіоналізм, самовідданість при виконанні службових завдань, особистий внесок у запобігання надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків та з нагоди професійного свята, кращих працівників  рятувальної служби  району відзначено подяками Мукачівської військової адміністрації.

Остання зміна сторінки: 15-09-2022 12:43