![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/fb_img_1709128099049.jpg?itok=c2KmJg9n)
Очільник Мукачівської районної військової адміністрації Едгар Токар ️разом з Петром Добромільським - заступником голови Закарпатської ОВА , фахівцями соціальних служб та представниками Червоного Хреста Закарпаття зустріли 10 родин з Покровського району Донецької області.
"35 осіб, з них 19 діток різного віку, знайдуть свій прихисток від війни у шелтерах Хустського району.
Дбаємо про своїх, віримо у ЗСУ та кожен на своєму фронті наближаємо Перемогу!"- зазначив керманич району.
Остання зміна сторінки: 28-02-2024 16:01