Закарпаття з робочим візитом відвідала тимчасовово повірена у справах США Крістіна Квін

Сьогодні голова облдержадміністрації Анатолій Полосков провів робочу зустріч із Крістіною Квін, тимчасовою повіреною у справах США в Україні.

«Важливість такого знайомства та особистого спілкування неможливо переоцінити, адже від Сполучених Штатів Америки є постійна підтримка та увага до Закарпаття. США були і залишаються нашим надійним партнером та одним із ключових інвесторів в економіку громад та області загалом», – підкреслив очільник краю.

У межах зустрічі сторони обговорили результати низки успішно реалізованих проєктів, які вже стали чудовим прикладом такого партнерства.

Йшлося також про поточну соціально-економічну ситуацію в регіоні, зокрема й в умовах децентралізації, про втілення і запуск нових спільних ініціатив у галузі туризму, культури та освіти.

Керівник області поділився з пані тимчасовою повіреною у справах США результатами та перспективами успішного втілення в нашому регіоні національних проєктів Президента України Володимира Зеленського щодо оновлення дорожньої, прикордонної, соціальної та медичної інфраструктури, програми «Велика реставрація» та впровадження сучасних цифрових інструментів чи не у всіх сферах суспільного життя.

Остання зміна сторінки: 15-09-2021 13:11