Засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з утворення Громадської ради при Мукачівській районній державній адміністрації

З метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності органів виконавчої влади сьогодні, 6 лютого 2019 року, під головуванням керівника апарату Мукачівської райдержадміністрації Олександра Чекана, відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з утворення Громадської ради при Мукачівській районній державній адміністрації. До складу ініціативної групи увійшли представники громадських та профспілкових організацій. 

Зауважимо, що громадська рада при Мукачівській РДА є постійно діючим, колегіальним, виборним консультативно-дорадчим органом, який утворений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 строком на два роки.

Склад новоутвореної Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були делеговані інститутами громадського суспільства.

Остання зміна сторінки: 06-02-2019 15:32