Засідання колегій Мукачівської районної державної адміністрації

У четвер, 28 листопада, під головуванням в. о. голови РДА Андрія Данканича відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації за участі голови районної ради Івана Михайла, керівника апарату Олександра Чекана, сільських та селищних голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб, установ, організацій району та правоохоронних органів.

На розгляд засідання винесені наступні питання: про підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2019 року; про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2019 року; про проект районного бюджету на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки.

По питанню першому порядку денного доповів начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ігор Яворський, який підвів підсумки економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2019 року. Ігор Володимирович зазначив, що найбільша питома вага, як і в минулих періодах, припадає на харчову промисловість – 34,9%, лісову та деревообробну галузь – 22,0%, легку промисловість – 11,5% та інші галузі – 31,6%.  

По другому та третьому питаннях ,,Про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2019 року’’ та ,,Про проект районного бюджету на 2020 рік та прогнозні показники на 2021-2022 роки’’ проінформувала начальник фінансового управління РДА Інна Бисага.

За результатами засідання колегії прийняті відповідні рішення.

На закінчення, військовий комісар Мукачівського ОМВК Ігор Гусєв здійснив приємну місію, вручивши чергові військові звання після проходження навчальних зборів з підрозділами територіальної оборони району військової частини А 7084 сільським головам с.Іванівці Михайлу Мишкулинцю, с.Копинівці - Юрію Симчині та секретарю Серненської сільської ради  Юрію Зайцеву.

 

Остання зміна сторінки: 29-11-2019 15:20