ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

Під керівництвом в.о. голови Мукачівської районної державної адміністрації Василя ЧИГРИНСЬКОГО, з  дотриманням умов карантину (дистанція, засоби індивідуального захисту та дезінфекції),  відбулося засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1.Про роботу закладів культури Мукачівського району під час карантинного режиму пов’язаного з коронавірусною хворобою COVID-19 в онлайн режимі. ІНФОРМУВАЛА: Кречковська Оксана Миколаївна, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації

2.Про профілактику та запобігання  захворювання на коронавірус COVID-19 у 2020 році. ІНФОРМУВАВ: Туряниця Василь Андрійович, начальник Мукачівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.

3.Про останні зміни в пенсійному забезпеченні. ІНФОРМУВАЛА: Чучка Наталія Іванівна, начальник Мукачівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

Розглядаючи кожне питання, та врахувавши виступи присутніх на колегії, в.о. голови районної державної адміністрації Василь ЧИГРИНСЬКИЙ та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.  З кожного питання прийняті рішення. 

Остання зміна сторінки: 29-07-2020 15:03