Засідання колегії Мукачівської райдержадміністрації

Нещодавно у великому залі Мукачівської районної державної адміністрації відбулось засідання колегії під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Андрія Данканича. На порядок денний винесені наступні питання: про стан боротьби зі злочинністю, правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян, про стан призначення житлових субсидій на опалювальний період;

          Начальник Мукачівського районного відділення поліції Мукачівського ВП ГУНП в Закарпатській області, підполковник поліції Юрій Огняник довів до відома присутніх, що за 9 місяців 2019 року вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо забезпечення публічної безпеки та порядку, розкриття тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, проти життя та особи, власності, громадського порядку та моральності, а також зміцнення дисципліни і законності серед особового складу відділення.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Немйо доповів, що житлова субсидія призначається з травня 2019 року по квітень 2020 року і проводиться розрахунок на неопалювальний період з 01 травня 2019 року по 30 вересня 2019 року і на опалювальний період з жовтня 2019 року по квітень 2020 року. Кількість сімей, які отримували субсидію до початку опалювального періоду складала 4621.

 Протягом  жовтня 2019 року за призначенням житлової субсидії звернулося 2073 сім’ї, що на 247 звернень більше, ніж у жовтні 2018 року. З них призначено субсидій 1525 особам, що на 1384 справ більше до попереднього року.

З травня по жовтень 2019 року було проведено 12 засідань комісії з питань призначення державних соціальних допомог окремим сім’ям за особливих обставин по Мукачівському району, на яких було прийнято рішення про призначення субсидії на відшкодування житлово-комунальних послуг 400 сім’ям.

З жовтня місяця 2019 року були внесені зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ від 21.10 1995 року № 848. Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373 «Про деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» внесені зміни до порядку надання субсидій та передбачено призначення субсидій на наступний період лише на підставі нової заяви і декларації особам, а саме:

- внутрішньо переміщеним особам;

- особам, члени сім’ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

- особам, які є орендарями житлових приміщень;

- особам, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають;

- сім’ям, в складі, яких є працездатні, які не працюють, але  сім’я перебуває в складних життєвих обставинах.

Остання зміна сторінки: 04-11-2019 15:01