![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
На засідання, як і передбачалося порядком денним були винесені наступні питання: про підсумки економічного і соціального розвитку району на 2010 рік; про підсумки виконання місцевих бюджетів району за 2010 рік; про аналіз роботи туристично-рекреаційної галузі району за 2010 рік. За підсумками розгляду та обговорення по кожному із цих питань головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.
Остання зміна сторінки: 18-10-2018 14:19