Засідання комісії з питань захисту прав дітей відбулося в Мукачівській РДА

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні, 22 лютого, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ольги Бриль, було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. 

«Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення в районі проблем виховання та забезпечення всебічного розвитку дітей, захисту прав та інтересів кожної дитини Мукачівщини» - наголосила у своєму зверненні до колег Ольга Анатоліївна.

Оскільки, від початку 2021 року це перше засідання Комісії, то на порядок денний було винесено п'ятнадцять різних справ, заяв та клопотань, які стосувалися, зокрема: надання висновку про доцільність або недоцільність позбавлення та відібрання малолітніх дітей; встановлення графіку спілкування з малолітніми дітьми; надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти; щодо фактів невиконання або неналежного виконання батьківських обов’язків.

Всі питання порядку денного були детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Також, на завершення, членами комісії були переглянуті та затверджені комісії  індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Остання зміна сторінки: 22-02-2021 16:16