Засідання Координаційної ради

На сьогоднішньому засіданні районної Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, розглянуто наступні питання:

1. Моніторинг  вчинення домашнього насильства в сім’ї, взаємодія суб’єктів які реалізують заходи з профілактики та попередження насилля.

 2. Робота правоохоронних органів: про проведені   профілактичні заходи, спрямовані на попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, в т.ч. дітьми; про прийняті міри до кривдників, які скоїли домашнє насильство.

 3. Здійснення заходів серед батьків та дітей  щодо попередження та профілактики домашнього насильства, асоціальної поведінки серед підлітків, булінгу, попередження торгівлі, запобігання ранньому материнству, про правову допомогу   та інші.

 Протягом  першого кварталу поточного року зареєстровано 49 звернень щодо вчинення насильства в сім’ї, в порівнянні до відповідного періоду минулого року спостерігається збільшення  на 0,4 %( за І квартал 2019 року - 40 звернень). Із загальної кількості звернень:

  • від жінок поступило 42 заяви
  • від чоловіків 6 заяв
  • від неповнолітніх осіб 1 заява

В розрізі сільських(селищних) рад найбільше заяв, щодо вчинення насильства зафіксовано в :

  • Ракошинська сільська рада –  5 випадків;
  • Н.Давидківська сільська рада – 9 випадків;
  • В.Лучківська сільська рада – 4 випадки;
  • Страбичівська сільська рада – 4 випадки.

По одному випадку сімейного насильства зафіксовано у 9-ти сільських радах. Відсутні випадки насильства у 18 сільських радах:        

Протягом поточного року члени мобільної групи провели відповідну роботу серед багатодітних, неблагополучних, малозабезпечених сімей, в т.ч. ромського населення на території Чинадіївської, Кольчинської селищних рад, В.Визницької сільської ради.

На засіданні також обговорено питання проведення обстеження неблагополучних сімей з дітьми з подальшим обговоренням комплексних шляхів виходу сімей з критичних ситуацій із залученням до цієї роботи представників органів місцевого самоврядування. 

В роботі Координаційної ради взяв участь голова Мукачівської райдержадміністрації Олександр Радиш, заступник голови РДА Василь Чигринський, головний лікар ЦПМСД Мукачівського району Вікторія Лані, начальник відділу освіти РДА Микола Ващенок, начальник служби у справах дітей РДА Наталія Булеца директор районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді  Інна Туряниця, начальник відділу управління соціального захисту населення Віра Сватанова, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання правової допомоги Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Ірина Дрогобецкі

Остання зміна сторінки: 21-05-2020 17:21