![](https://mukrayon.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-03-02_13-04-44.jpg?itok=BPmoWksT)
Шановні представники бізнесу
Керівництво ОВА запрошує Вас на зустріч щодо порядку та критеріїв визнання підприємств, установ і організацій критично важливими, аби надалі бронювати працівників.
Цей процес запустили нещодавно, тому вичерпну інформацію та відповіді на запитання нададуть на заході у форматі діалогу 6 березня о 14:00 у великій залі ректорату УжНУ (м. Ужгород, пл. Народна, 3).
Реєстрація (https://forms.gle/DobD4Aw3g5EeGcUj8) обов'язкова.
Остання зміна сторінки: 03-03-2023 15:49